Contact

Het Galaconcert en Galafeest wordt georganiseerd door de concertcommissie van Ex-Prinsen van Carnavalsvereniging De On-Ganse.
De concertcommissie 2019 bestaat uit: Bert Schouten Edwin Jansen, Esther Follender, Ewoud Vogels, Frank Rouwen, Michel Roelofsen en Robert Philips.

Algemeen mailadres: galaconcert@onganse.nl

Bert Schouten bert1.schouten@planet.nl telefoon 06 139 137 46

Edwin Jansen  edwin.w.m.jansen@gmail.com  telefoon 06 528 57 520

Esther Follender estherfollender@gmail.com telefoon 06 284 19 398

Ewoud Vogels ewoud.vogels@gmail.com  telefoon 06 209 651 32

Frank Rouwen  frouwen@hetnet.nl  telefoon 06 22 776 966

Michel Roelofsen michel.roelofsen@kpnmail.nl telefoon 06 502 034 33

Robert Philips robert.philips70@gmail.com telefoon 06 106 400 52

 

 

 

Ons rekeningnummer:  NL 74 RABO 0151 5267 88  t.n.v.  Carnavalsvereniging de On-Ganse

Facebook pagina  www.facebook.com/galaconcert